Dekoracyjny nieporządek - mod do Fallout 4

Mod dodający subtelne elementy dekoracyjne dla naszej osady.  

Artystyczny nieład, dekoracyjny nieporządek czy w końcu drobne przedmioty urozmaicające codzienne życie naszym mieszkaniom we Wspólnocie. Opisane elementy to nic innego niż wypełnienie pustej przestrzeni, którą sami zaprojektowaliśmy. Postawiwszy chatę dla naszych osadników rzadko kiedy zainteresujemy się udekorowaniem wnętrz, ale też gra niespecjalnie daje nam takie możliwości. Pora to zmienić.

Mod dodaje 40 różnych układów przedmiotów z gry, które zostają poskładane w zestawy imitujące bałagan związany z codziennym funkcjonowaniem ludzi. Sterta książek, skrzynka z puszkami czy maszyna do pisania. Od teraz powyższe możemy porozkładać na biurkach, podłogach i ścianach ciesząc się efektem, bo nasze osady przestaną być surowe, a wyposażone wnętrza będą odpowiadać klimatowi i wyglądać jak dodane przez twórców gry.

Dodane elementy dekoracyjne możemy wybudować z menu warsztatu w dziale dekoracji. Wybudowanie niektórych przedmiotów może być jednak bardzo kosztowne dla budżetu naszej osady. Większość jest jednak złomem. Zaznaczyć jednak należy, że dodane przez mod i wybudowane przedmioty są modelami statycznymi, więc przechodząc obok nie strącimy książek z półki, nie poprzewracamy butelek postawionych na podłodze, a kapsli z szachownicy nie zbierzemy.

Jak działa mod?

mod dodaje 40 elementów dekoracyjnych, które wybudować możemy w naszych osadach. Modele są statyczne i nie mogą zostać przewrócone ani przez gracza, ani przez NPC. Jedyny sposób na przestawienie lub usunięcie modeli to przejście do trybu budowania. Modele prezentują codzienne przedmioty skomponowane w sposób nieinwazyjny dla klimatu gry.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji będzie potrzebny Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, wybieramy zakładkę „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Po aktywowaniu pobranego moda, nowe przedmioty dekoracyjne powinny pojawić się w menu budowy warsztatu.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Statyczne przedmioty z ekwipunku - mod do Fallout 4

Kolejny mod da nam jeszcze większe możliwości dekorowania osady. Dzięki możliwości moda, będziemy mogli zmienić każdy przedmiot w model statyczny.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami