Overwatch bez dublowania bohaterów w trybie rankingowym

D.Va, Zenyatta i Mercy zostaną wzmocnieni w nowej aktualizacji.

Nowa aktualizacja Overwatch - dostępna już na serwerze testowym na PC - wprowadza limit, który blokuje możliwość dublowania herosów w meczu rankingowym.

Oznacza to, że gracze nie będą już mogli tworzyć drużyn złożonych z sześciu identycznych bohaterów. Możliwe to będzie wyłącznie w trybie szybkiej gry.

Patch to również poprawienie efektywności kilku postaci. D.Va będzie bardziej skuteczna - skrócono czas odnawiania matrycy obronnej, a wybuch mecha po wystrzeleniu nastąpi po trzech sekundach. Bohaterka nie otrzyma też obrażeń od eksplozji pojazdu.

Zenyatta otrzymał dodatkowe punkty zdrowia, dysponuje teraz pulą 50 HP. Porusza się też szybciej podczas korzystania z superzdolności, a jego pociski leczące i osłabiające mają większą prędkość.

Wzmocnienie obrażeń przyznawane sojusznikom przez Łaskę zwiększono do 50 procent (z 30 procent), ale efekt nie będzie się kumulować ze zdolnością drugiej Łaski. Wskrzeszenie będzie ładować się dłużej, ale jego aktywacja nie ograniczy ruchu postaci.

Pełną listę zmian i poprawek znajdziecie na oficjalnej stronie.

Aktualizacja dodaje też do gry nową bohaterkę - Anę, matkę Fary. Ana jest postacią wspierającą towarzyszy, może ich leczyć za pomocą karabinu snajperskiego. Oślepia wrogów i wzmacnia sojuszników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami