Nowa postać w Hearthstone wymaga rekrutacji znajomego

Szaman Morgl.

Fani Hearthstone mogą zdobyć nowy portret dla klasy szamana, ale najpierw muszą zachęcić znajomego do włączenia karcianki - i zostania z grą na dłużej.

1

Program „Zrekrutuj Przyjaciela” rozpoczęto w najnowszej aktualizacji. Nagrodą jest Wieszcz Morgla, reprezentujący rasę popularnych murlocków.

Aby go odblokować, nasz znajomy musi jednak awansować łącznie 20 razy (liczy się suma poziomów wszystkich bohaterów, a nie jeden klasy). Dodatkowe bonusy zapewnią pakiety kart.

Aktualizacja wprowadza też szereg zmian w interfejsie i oprawie, ułatwiając na przykład zorientowanie się, w jakim trybie toczy się gra.

Jest też nowy rewers za osiągnięcie 20 lub wyższej rangi w trybie rankingowym w lipcu czy lepsza prezentacja nowych kart w kolekcji.

Rojnik silithidów jest teraz Bestią, portret Khadgara ma teraz poprawne cieniowanie, a karne obrażenia za dociąganie z pustej talii nie będą już zawieszać gry na urządzeniach Samsung Galaxy S7 z procesorem Snapdragon.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

To nie pierwszy raz, gdy gracze Hearthstone muszą nieco wysilić się, by odblokować portret postaci. Podobna inicjatywa dotyczyła wcześniej paladynki Liadrin, dostępnej dla osób osiągających 20. poziom w World of Warcraft.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami