Necropolis od twórców Shadowrun Returns opóźnione na konsolach

Wersja PC ukaże się planowo.

W rozmowie z Eurogamerem twórcy Shadowrun Returns ze studia Harebrained Schemes poinformowali o opóźnieniu premiery konsolowych wersji swojego kolejnego projektu - gry akcji Necropolis. Na Xbox One i PlayStation 4 tytuł ukaże się „latem tego roku”.

01

Na PC produkcja zadebiutuje zgodnie z planem - 12 lipca.

Pierwotnie wersja komputerowa miała pojawić się w marcu. Premierę jednak przełożono ze względu na umowę wydawniczą z Bandai Namco, które chciało, by gra ukazała się jednocześnie na wszystkich platformach docelowych.

Przedstawiciele Harebrained Schemes podkreślają, że mimo niedotrzymania warunków współpracy, projekt nadal zostanie wydany przez wspomnianą firmę.

W Necropolis wcielimy się w zręcznego i zwinnego wojownika, który zmierzy się z kolejnymi przeciwnikami na korytarzach i w podziemiach tytułowej twierdzy. Do dyspozycji oddanych zostanie kilka klas postaci.

Projektanci czerpali inspiracje z produkcji typu roguelike, a także z cyklu Souls od From Software. Deweloperzy nie ukrywają, że odbiorcy powinni przygotować się na częste porażki.

Gra zaoferuje tryb kooperacji - maksymalnie dla czwórki graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami