Lepsze mieszkania w kryjówkach frakcji - mod do Fallout 4

Ulepszone oraz nowe kwatery bohatera.  

Jak mówi powiedzenie: „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Nie inaczej powinno być w przypadku Fallouta. Z czasem jednak ciągłe powracanie do kryjówki staje się męczące, a zamiłowanie do włóczęgi ciągnie nas ku odkrywaniu nowych miejsc. Jeżeli nie mamy wystarczających umiejętności, by udekorować nasz dom - żeby powracanie stało się przyjemnością - możemy wykorzystać przydatne mody.

Opisywana modfiykacja wprowadza wiele zmian w istniejących kryjówkach, które dostajemy w zamian za wykonywanie misji lub w siedzibach frakcji. Kwatery Prydwen, Krypta 81, Zamek, siedziba Trasy i kwatery dyrektora w Instytucie. Powyższe miejsca od teraz zostaną całkowicie przebudowane, przemodelowane i udekorowane w niesamowity sposób. Dodatkowo zaimplementowane zostały różne funkcje, jak współdzielone magazyny czy lustra, dzięki którym zmienimy swój wygląd.

Nowe i zmodyfikowane miejsca wyglądają bardzo efektownie. Mnogość przedmiotów, które dekorują wnętrza, z pewnością zachwyci oko każdego gracza. Każdy pokój zawiera szafkę na figurki Vault Boya, a z większością mebli i przedmiotów możemy wejść w interakcję, jednak musimy pamiętać, że autor moda unieruchomił niektóre elementy, abyśmy nie zniszczyli nieodwracalnie dekoracji, które tak pięknie się komponują w całość.

Jak działa mod?

Mod wprowadza zmiany w istniejących już lokacjach. Kwatery gracza w różnych kryjówkach frakcji zostają wyposażone w warsztaty, pojemniki, półki na figurki i inne przydatne urządzenia. Dodatkowo wszystkie mieszkania zostały udekorowane i cieszą oczy liczbą detali.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji wymagany jest program Nexus Mod Manager. Na stronie moda, po wybraniu zakładki „FILES”, należy kliknąć na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze plik aktywujemy, a zmiany zostają wprowadzone automatycznie.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Dekoracyjny nieporządek - mod do Fallout 4

Kolejny mod to elementy dekoracyjne utrzymujące stylistykę Fallouta. Statyczne modele, których nie przewróci żaden osadnik, cieszyć będą oko kompozycją i pasowaniem do otoczenia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami