Battlefield 1 zaoferuje nietypowy tryb rozgrywki z gołębiami - raport

Łap Gołębia!

Fani oczekujący na Battlefield 1 sugerują, że w strzelance znajdzie się tryb rozgrywki z gołębiami w rolach głównych.

1

Źródłem nieoficjalnych rewelacji jest poniższy materiał wideo od użytkownika „AlmightyDaq”, który celnie opisał szereg map i detali na temat klas postaci - i to już w marcu, na miesiące przed oficjalną zapowiedzią produkcji.

Jego film przeszedł jednak bez większego echa, ponieważ gracze nie mieli żadnego sposobu na potwierdzenie lub zdementowanie przedstawianych rewelacji - do teraz.

Wczoraj wspominaliśmy bowiem o sporej porcji informacji, ujawnionych w plikach gry przez osoby dysponujące dostępem do trwających testów alpha.

I choć w danych brak wzmianki o gołębiach, to potwierdza się wiele innych doniesień z filmu. Jest też tajemniczy tryb rozgrywki o nazwie Possession, który może pasować do nowej formy zabawy.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Celem w trybie ma być bowiem przejęcie latającego po mapie ptaka i „przytrzymanie” go przez określony czas, po czym latający towarzysz broni zabierze wiadomość do naszej bazy.

Nie jest obecnie jasne, czy taka opcja zabawy rzeczywiście pojawi się w pełnej wersji - może została już usunięta lub jest planowana dla jednego z DLC.

EA nie potwierdziło powyższych doniesień, choć prawdą jest, że gołębie były kluczowym „nośnikiem” informacji podczas I wojny światowej. Jeden z ptaków - Cher Ami - otrzymał nawet wysokie odznaczenie wojskowe za bitwę pod Verdun.

Battlefield 1 ukaże się 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Kluczowy moment w 1:50

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami