Demo Resident Evil 7: Biohazard pobrano już 2 miliony razy

Rekord na PS4.

Demonstracyjna wersja horroru Resident Evil 7: Biohazard bije rekordy popularności, choć przygotowane przez Capcom demo nie będzie nawet częścią pełnej gry.

1
Bo siekierka wygląda jak siedem

Tytuł o nazwie Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour uznano za rekord na PlayStation 4, jeśli wziąć pod uwagę wersje demo w pierwszym tygodniu po debiucie, w Ameryce Północnej.

Kategoria jest dość specyficzna, lecz Capcom sprecyzował, że łączny wynik to już ponad 2 miliony pobrań na całym świecie, a mowa tylko o abonentach PlayStation Plus.

Demo cieszy się więc sporym zainteresowaniem i nadal skrywa pewne sekrety. Jeden związany jest podobno z odciętym palcem, który znaleźć można w grze - fani nadal szukają dla nieco zastosowania.

Wersja demonstracyjna wywołała także nieco kontrowersji, co skłoniło producentów do zapewnienia, że Resident Evil 7 nie będzie opowieścią o duchach, ale powróci do korzeni gatunku survival horror.

Co interesujące, autorem scenariusza - po raz pierwszy w historii cyklu - podobno nie jest Japończyk, lecz Richard Pearsey, czyli autor opowieści do takich produkcji, jak Spec Ops: The Line czy gier z serii F.E.A.R.

Resident Evil 7 debiutuje 24 stycznia na PC, PS4 oraz PlayStation VR.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami