Remastery BioShock 1 i 2 za darmo dla posiadaczy tych gier na Steamie

BioShock Infinite bez zmian.

Po miesiącach „przecieków”, firma 2K Games oficjalnie potwierdziła wczoraj istnienie zestawu BioShock: The Collection na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1
BioShock 1

Wygląda jednak na to, że zakres wprowadzonych zmian nie będzie zbyt duży w przypadku komputerów osobistych, a kolekcja skierowana jest raczej dla posiadaczy konsol, którzy nie mieli wcześniej okazji zapoznać się z cyklem.

„Jeśli posiadacie już BioShock, BioShock 2 i/lub dodatek Minerva's Den na Steamie, będziecie mogli zaktualizować gry do wersji zremasterowanej za darmo, po premierze” - napisano na Steamie.

Oferta nie dotyczy BioShock Infinite, ponieważ - jak informowano już wczoraj - ta część nie doczeka się żadnych zmian, ponieważ „spełnia standardy konsol obecnej generacji i działa płynnie na maksymalnych ustawieniach”.

Zobacz: BioShock 1 - Poradnik, Solucja

Osoby oczekujące na remastery na PC powinny rozważyć zaopatrzenie się w gry już teraz - wszystkie tytuły są obecnie przecenione o 75-80 procent w ramach letniej promocji na Steamie.

BioShock: The Collection zadebiutuje 16 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami