EA przyjrzy się problemowi ze zgraniem w FIFA Ultimate Team

Wszystko dzięki społeczności.

Electronic Arts zapowiada, że przeprowadzi śledztwo w sprawie rzekomego problemu z bonusami za „zgranie” w trybach FIFA Ultimate Team.

1
Wersja po prawej - droższa, ale gorsza

Przypomnijmy: gracze sugerują, że najdroższe karty z piłkarzami nie uwzględniają tej statystyki, przez co zawodnicy tacy wydają się być wolniejsi i mniej zręczni od tańszych i słabszych futbolistów, w przypadku których zgranie naliczane jest poprawnie.

Według obecnej teorii, zwykłe karty działają poprawnie, ale już ich droższe odpowiedniki - nie. Stąd opinia, że wydawanie większej sumy pieniędzy może przełożyć się na słabszy zespół.

Przedstawiciel Electronic Arts nie przyznaje otwarcie, że odkryty przez graczy błąd rzeczywiście istnieje, lecz obiecuje zajęcie się sprawą.

„Po usłyszeniu o problemie nasze zespoły pracowały w czasie weekendu i kontynuują dokładne sprawdzanie informacji” - napisał na oficjalnym forum dyskusyjnym Rob Hodson, zajmujący się kontaktami ze społecznością.

„Naszym celem jest dobra zabawa, sprawiedliwość i bezpieczeństwo, a opinie ze strony graczy pozwalają zrealizować te założenia. Dziękujemy za ciągłe wsparcie” - dodał.

Dokładne wyjaśnienie znaleźć można w poniższym materiale wideo lub w naszej poprzedniej wiadomości.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami