Królowa Wiktoria poprowadzi Anglię w Civilization 6

Prezentacja pierwszej frakcji.

Firma 2K opublikowała nowy zwiastun strategii Civilization 6, koncentrując się na frakcji Anglików, dowodzonej przez Królową Wiktorię.

1
Stocznia Royal Navy

W poprzedniej odsłonie serii w rolę tę wcielała się Królowa Elżbieta.

Poniższy trailer oferuje także spojrzenie na nową oprawę graficzną, która już teraz dzieli graczy. Materiał wideo w wyraźnie rysunkowym stylu na pewno nie poprawi sytuacji.

Anglia dysponować będzie unikatowym dystryktem ze stocznią Royal Navy, zapewniającą większy zasięg do zbudowanych tu jednostek morskich czy dodatkowe złoto za porty na innych kontynentach.

Frakcja otrzyma też dwie jednostki na wyłączność. Redcoat będą silniejsi podczas walki daleko od stolicy i nie będą tracili tury na opuszczenie transportu. Jest też okręt typu Sea Dog, ze zdolnością przejmowania pływających jednostek przeciwnika.

Są również pasywne bonusy, związane z muzeum archeologicznymi. Te dysponować będą dodatkowymi slotami na artefakty i zapewnią większą liczbę Wielkich Archeologów.

W ten sposób deweloperzy chcą chyba upewnić się, że przygotowują bardziej zróżnicowane frakcje. Anglia nie będzie już więc ściśle ekspansywno-militarna, lecz poradzi sobie także ze zwycięstwem kulturowym.

Civilization 6 ukaże się 21 października na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami