Torbjorn z Overwatch zostanie osłabiony w wersji konsolowej

Mniejsze obrażenia wieżyczki. Na PC bez zmian.

Jeff Kaplan, główny projektant Overwatch, poinformował na forum Reddit, że bohater Torbjorn zostanie osłabiony - ale wyłącznie w wersji konsolowej.

W udostępnionej w lipcu aktualizacji, obrażenia zadawane przez wieżyczkę strażniczą krasnoluda zostaną obniżone aż o 30 procent.

Gracze konsolowi zgodnie przyznają, że największym problemem jest szybkość i dokładność celowania - mniejsza na PS4 i Xbox One niż na PC, gdzie użytkownicy korzystają z myszy. Szybkie zareagowanie na obecność działka jest więc trudniejsze na platformach Sony i Microsoftu.

Zobacz: Overwatch - Bohaterowie: Torbjorn

Konstrukcja i ulepszanie wieżyczki to podstawowe zadanie Torbjorna. Rozstawione działko ma nieograniczony zasięg i trafia nawet najbardziej odległych wrogów, którzy nie zdążą schować się za osłoną.

Wieżyczka strzela też do przeciwników automatycznie, gracz nie musi celować i namierzać przeciwnika, może zostawić działko bez opieki i zająć się atakowaniem oponentów przy pomocy strzelby.

Overwatch to najnowsza gra studia Blizzard - drużynowa strzelanka sieciowa, której podstawą są zmagania dwóch sześcioosobowych zespołów, składających się ze zróżnicowanych bohaterów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami