Postacie z Overwatch sprawdzają się w Street Fighter 5 całkiem dobrze

Plus: niespodziewany Balrog.

Twórcy modyfikacji na PC nie znają granic, czego najnowszym przykładem jest przeniesienie postaci z sieciowej strzelanki Overwatch prosto do bijatyki Street Fighter 5.

Pierwszy był twórca o pseudonimie „TheJamk”, który zamienił Cammy na Tracer (pol. Smuga). Wydaje się, że zakres dostępnych ciosów idealnie pasuje do tej bohaterki.

Pomysł spodobał się innym deweloperom-amatorom. Wkrótce Zangief zamienił się w Reinhardta, R. Mika stała się Mei, a Karin została podstawą dla D.Vy - bez robota.

Z innych - nieco bardziej oficjalnych - informacji na temat Street Fighter 5: bijatyka otrzyma nową postać - Balroga - już w tym tygodniu, 1 lipca.

Wojownik zadebiutuje razem z Ibuki, która miała ukazać się wcześniej, lecz została opóźniona. W poniższym materiale wideo (na samym dole) widać też arenę w Las Vegas oraz krótkie spojrzenie na dwa kolejne DLC, z Jurim i Urienem.

Piątkowa aktualizacja będzie największą w historii Street Fighter 5, dodając także filmowy tryb fabularny czy codzienne wyzwania do ukończenia.

Tracer zamiast Cammy

Reinhardt zamiast Zangiefa

Mei jako R. Mika

D.Va zamiast Karin

Balrog w akcji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami