Battlefield 1 - sporo rozgrywki z zamkniętej wersji alpha

Oraz garść detali.

Wybrani szczęśliwcy mają już dostęp do zamkniętych testów strzelanki Battlefield 1, czego efektem są obszerne materiały wideo z rozgrywki.

1
Opcje graficzne na PC

Jednocześnie ujawniono także dostępne na PC opcje graficzne. Ciekawostką - poza szeregiem standardowych funkcji - jest możliwość włączenia lub wyłączenia wsparcia dla bibliotek DirectX 12.

Dobrą wieścią jest także potwierdzenie, że już w dniu premiery Battlefield 1 zadziała w sieci przy minimum 60 tick, co oznacza częstotliwość odświeżania informacji pomiędzy graczem i serwerem.

Niższa wartość może doprowadzić do problemów z komunikacją czy rejestrowaniem trafień, o czym przekonali się fani dwóch poprzednich części serii Battlefield.

Twórcy starają się osiągnąć podobne odświeżanie na konsolach, lecz na PlayStation 4 i Xbox One zadanie jest trudniejsze ze względu na ograniczenia ze strony Sony i Microsoftu.

Dowiedzieliśmy się także, że każda klasa postaci będzie dysponowała własną bronią - nie będzie ekwipunku wspólnego dla wszystkich archetypów, jak w przeszłości.

Premiera gry zaplanowana jest na 21 października. Specjalna Edycja Ochotnika będzie oferowała wcześniejszy dostęp, od 18 października. Otwarte testy beta mają odbyć się latem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami