Szczegóły na temat DLC do Superhot

Poziomy generowane proceduralnie i modyfikatory rozgrywki.

Przedstawiciele polskiego studia odpowiedzialni za powstanie strzelanki Superhot ujawnili nowe informacje na temat zapowiedzianego kilka tygodni temu darmowego DLC do gry.

01

We wpisie opublikowanym na poświęconym produkcji forum w usłudze Steam deweloper Szymon Krukowski napisał, że dodatek zaoferuje między innymi poziomy generowane proceduralnie.

Dzięki nowej mechanice, każde podejście do etapów zawartych w rozszerzeniu ma być unikalne.

Aby osiągnąć jak najwyższe wyniki, nie wystarczy już nauczyć się na pamięć układu planszy i rozmieszczenia przeciwników - gracze mają polegać tylko na swoich umiejętnościach.

Krukowski obiecuje, że w DLC pojawi się ponad 20 nowych lokacji (tyle przynajmniej twórcy dotychczas przetestowali), nie zabraknie też kolejnych wyzwań na mapach z podstawowej wersji gry.

„Rozpoznacie kilka scen z waszych ulubionych filmów, inne będą pochodzić z najgłębszych otchłani naszej wyobraźni” - podkreśla deweloper.

Inną nowością, która zostanie wprowadzona w dodatku, będzie licznik zabójstw.

Zabijanie przeciwników i wykonywanie kolejnych akcji nagradzane ma być punktami, które wydamy na modyfikatory rozgrywki. Te mogą na przykład przyspieszyć ruch bohatera lub skrócić czas, przez który wrogowie będą ogłuszeni.

Data premiery darmowego DLC do Superhot nie jest na razie znana. Twórcy obiecują jednak, że „oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami