Rozdzielacz złomu - mod do Fallout 4

Urządzenie rozbierające śmieci na zasoby.

Bycie budowniczym w czasie zagłady to twardy orzech do zgryzienia. Nasze życie to ciągłe zbieranie złomu, zanoszenie ciężarów do osady, a następnie wyrzucanie wszystkiego na ziemię w celu rozłożenia każdego przedmiotu na czynniki pierwsze. Pora więc usprawnić tę czynność i sprawić, aby zbieranie złomu stało się przyjemne. Przed nami rozdzielacz złomu.

Nowy element naszego warsztatu to zautomatyzowane narzędzie, które rozdzieli każdy włożony do niego przedmiot, a następnie prześle wszystkie elementy składowe do naszego warsztatu, aby współdzielił zasoby z innymi osadami. Teraz będziemy mogli zarządzać złomem o wiele bardziej efektywnie, a żaden wartościowy przedmiot się nie zmarnuje.

Rozdzielacz złomu (Grinder) działa na dwa sposoby. Możemy umieścić przedmioty w pojemniku maszyny lub aktywować urządzenie, które automatycznie pobierze z naszego ekwipunku przedmioty o niskiej wartości. Rozłożony złom zostaje automatycznie przeniesiony do zasobów naszej bazy, a my możemy cieszyć się zaoszczędzonym czasem.

Jak działa mod?

Nowe urządzenie, które znajdziemy w zakładce budowania osad, w tym samym miejscu, w którym znajduje się stacja zbierania złomu, służy rozbieraniu przedmiotów na części. Przedmioty rozmontujemy na dwa sposoby: aktywując maszynę - wtedy to przedmioty o niskiej wartości znikną z naszego ekwipunku, lub umieszczając w zbiorniku urządzenia dokładnie te przedmioty, które chcemy przerobić na złom i odzyskać części.

001

Jak zainstalować moda?

Mod zainstalujemy z wykorzystaniem Nexus Mod Managera. Na stronie moda należy wybrać zakładkę „FILES” a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER” pod plikiem moda. Pobrany i aktywowany w menadżerze mod wprowadzi automatycznie zmiany do gry.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Statek powietrzny jako baza - mod do Fallout 4

Kolejny mod doda na mapie kolejną lokalizację, którą będziemy mogli nazwać „domem”. Latający statek - miniaturowa wersja Prydwen - może zmienić swoją lokalizację i posłuży nam jako baza wypadowa z wieloma schowkami.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami