Halo 5 za darmo dla abonentów Xbox Live Gold przez sześć dni

Z okazji debiutu nowego trybu Warzone Firefight.

Każdy abonent Xbox Live Gold będzie mógł zagrać za darmo w Halo 5: Guardians od 29 czerwca do 5 lipca - poinformowali deweloperzy z 343 Industries.

Cena cyfrowej wersji gry spadnie też w tych dniach o połowę.

Wszystko to z okazji premiery nowego trybu kooperacyjnego Warzone Firefight. Ten rodzaj zabawy pojawił się po raz pierwszy w Halo 3: ODST, a następnie w Halo: Reach, ale już nie w Halo 4. W nowej odsłonie serii przygotowano oczywiście odpowiednie usprawnienia.

Do akcji wkroczy maksymalnie ośmiu graczy, starających się pokonać pięć etapów o coraz wyższym poziomie trudności, z ograniczeniem czasowym i losowymi celami do wykonania.

Nie brakuje też systemu REQ, więc w ramach postępów skorzystamy ze zrzutów z pomocą, zawierających pojazdy czy różne bronie - o ile mamy odpowiednie karty w ekwipunku.

Wrogowie to oczywiście siły Covenant i Promethean. Jest jednak także nowy poziom „Mitycznych” bossów, stanowiących wyjątkowo duże wyzwanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami