Zwiastun Persona 5 skupia się na fabule i bohaterach

Opowieść o grupie nastolatków.

W związku z targami E3, które w minionym tygodniu odbyły się w Los Angeles, firma Atlus przygotowała nowy zwiastun amerykańskiego wydania gry Persona 5.

01

Trailer jest wprowadzeniem do fabuły, która zostanie przedstawiona w produkcji. Film skupie się też na postaciach, które będą towarzyszyć głównemu bohaterowi i prezentuje kilka fragmentów rozgrywki.

Akcję tytułu osadzono w Tokio. Wcielimy się w ucznia drugiej klasy liceum, który wiosną przenosi się do dzielnicy Shibuya. Protagonista ma pewne problemy do rozwiązania i zamieszkuje u przyjaciół swoich rodziców.

Wraz z grupą znajomych chłopak stworzy grupę Phantom Thieves. Drużyna będzie chciała zmusić przestępców do przyznania się do popełnionych win, odzyskując jednocześnie skradzione przez nich serca.

W zespole znajdą się między innymi zbuntowany nastolatek i kolega z klasy - Ryuji, oraz Anne, znajoma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Jest też Morgana, czyli dziewczyna-kot, a wraz z postępami w zabawie dołączy jeszcze szkolny prymus, Yusuke Kitagawa.

W Stanach Zjednoczonych Persona 5 ukaże się 14 lutego przyszłego roku na konsolach PlayStation 3 i PS4. Nadal nie wiadomo czy produkcja zostanie wydana w Europie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami