Dziewięć minut rozgrywki z przygodówki Syberia 3

Wprost z targów E3.

Na targach E3 zorganizowano na Twitchu prezentację, w trakcie której Cyril Berrebi ze studia Microids ujawnił nowy fragment rozgrywki z Syberii 3 - kolejnej odsłony cenionej serii przygodówek.

01

Podobnie jak we wcześniejszych częściach cyklu, wcielimy się w Kate Walker. W pokazanej scenie bohaterka budzi się w klinice tajemniczego doktora Zaimatine'a, nie pamięta jednak, jak znalazła się w placówce.

Zadaniem protagonistki jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia dla pacjentów. Dziewczyna musi otworzyć drzwi, które są zabezpieczone zamkiem elektronicznym.

Podstawowe fundamenty rozgrywki nie uległy zmianie i wciąż opierają się na mechanice „point'n'click”. Zabawa polega więc na prowadzeniu dialogów, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu zaprojektowanych przez twórców zagadek.

Autorzy obiecują, że interfejs zostanie dostosowany zarówno do myszy, jak i pada.

Fabuła rozpoczyna się po wydarzeniach z Syberii. Kate Walker zostaje cudownie uratowana przez nomadów z ludu Youkol. Prawniczka musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie, by samemu odwdzięczyć się nowym znajomym w walce ze wspólnym wrogiem.

Przygodówka ukaże się 1 grudnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami