Microsoft ma wyłączność na Dead Rising 4 na Xbox One przez rok

90 dni na Windows 10.

Microsoft ma wyłączność na Dead Rising 4 na Xbox One, ale tylko przez rok. Na Windows 10 „ekskluzywność” obejmuje tylko 90 dni. Po tym okresie gra akcji może ukazać się także na innych platformach sprzętowych.

1

Podczas konferencji przed targami E3 ogłoszono wyłącznie wersje PC (Windows 10) oraz Xbox One, ale Capcom potwierdził, że nie musi to być definitywna lista, a jedynie urządzenia, na których zagramy „w pierwszej kolejności”.

Nieco później dziennikarz Daily Mirror ujawnił na Twitterze, że mowa o wyłączności na okres jednego roku.

Co więcej - jak donosi Gamespot - okres wyłączności na Windows 10 wyniesie tylko 90 dni, więc gra będzie mogła ukazać się na Steamie już na początku marca.

Nie jest obecnie jasne, jakie będą plany Capcomu po wygaśnięciu umowy. Gra może trafić na PlayStation 4, ale wiele będzie zapewne zależało od wyników sprzedaży na PC i Xbox One, gdzie gra zadebiutuje 6 grudnia.

Tytuł będzie powrotem do korzeni cyklu - wcielimy się w znanego z pierwszej odsłony serii Franka Westa, który po szesnastu latach wraca do Williamete w Colorado.

Twórcy przygotowują również tryb sieciowy, pozwalający na wspólną zabawę czwórce graczy. Nie zabraknie także nowych rodzajów broni i przeciwników.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami