Dynamiczna uprawa roli w trailerze Farming Simulator 17

Traktory! Pługi! Gąsienice!

Targi E3 są nie tylko miejscem na wielkie konferencje, ale także na mniejsze firmy wydawnicze, prezentujące nie mniej popularne produkcje - jak Farming Simulator 17.

1
Ugór nie ma szans

Kolejna odsłona serii symulatorów farmy ukaże się pod koniec roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a odpowiedzialne za prace studio Giants Software pojawiło się w Los Angeles z nowym trailerem.

Zawartość materiału wideo nie będzie zaskoczeniem dla fanów cyklu: widzimy rozkładane kultywatory, pługi, traktory na gąsieniach, wielkie siewniki czy kosiarki rotacyjne.

Trailer jest niestety w pełni animowany i nie pokazuje ujęć z rozgrywki - na te musimy jeszcze poczekać. Dowiadujemy się za to, że produkcja wzbogaci się o kolejne pojazdy marek Challenger, Fendt, Massey Ferguson oraz Valtra.

Łącznie licencji na swoje produkty udostępniło 60 firm, co przełoży się na 200 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych i przeróżnych przystawek.

Co więcej, Giants Software ujawniło, że modyfikacje do gry - popularne na PC - trafią w tej odsłonie także na PlayStation 4 i Xbox One, wzorem Fallout 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami