Pirackie przygody w Sea of Thieves dopiero w przyszłym roku

We wczesnym dostępie?

Piracka, sieciowa gra przygodowa Sea of Thieves ukaże się na Xbox One i PC z Windows 10 dopiero w przyszłym roku - wynika z ujawnionych informacji.

1

Szef marketingu w dziale Xbox - Aaron Greenberg - poruszył temat premiery tej produkcji podczas rozmowy z serwisem Kinda Funny (dzięki, Videogamer).

Menedżer przyznał, że na krótko po premierze strategii Halo Wars 2 - w lutym - Microsoft planuje „w tym samym oknie” debiuty także Sea of Thieves czy Scalebound.

To oznacza, że ambitny tytuł od studia Rare ukaże się dopiero na początku przyszłego roku, a nie - jak dotychczas planowano - jeszcze pod koniec 2016 r.

Sea of Thieves pojawiło się na konferencji Microsoftu przed targami E3. Widzieliśmy materiał wideo z zamkniętych testów, w których trzy grupy graczy rywalizowały w pirackim świecie, piły grog, żeglowały po morzu i strzelały do siebie z armat.

Nie jest jednak jasne, co dokładnie będzie naszym celem i jak będą wyglądać inne elementy rozgrywki. Wygląda jednak na to, że gra może być atrakcyjna dla miłośników zespołowej zabawy.

Wydawca nie potwierdził jeszcze oficjalnie ewentualnego opóźnienia.

We wczorajszej informacji prasowej napisano dodatkowo, że Sea of Thieves „oferuje doświadczenia rozwijające się wraz z upływem czasu”, a tytuł „wyląduje w rękach graczy wcześnie i urośnie w oparciu o opinie ze strony społeczności”. Krótko mówiąc: zapowiada się na program Early Access.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami