Niemal pół godziny akcji ze snajperskiej strzelanki Sniper Elite 4

Akcja na wiadukcie.

Snajperska strzelanka Sniper Elite 4 została opóźniona do przyszłego roku, choć nie potrzebuje już zbyt wiele pracy - twórcy po prostu nie chcą wydawać dwóch gier w tym samym kwartale.

1
Tylko nie w nos

Dlatego też projekt studia Rebellion Developments jest już niemal ukończony, co pozwala zaprezentować obszerne fragmenty rozgrywki z wersji PlayStation 4.

Twórcy pojawili się na targach E3, oferując spojrzenie na misję z wiaduktem, gdzie główną atrakcją jest sporych rozmiarów... wiadukt nad rozpadliną, gdzieś we Włoszech.

Celem jest ogromne działo kolejowe na torach. Co interesujące, głośny odgłos wystrzału jest idealnym momentem na skryte wyeliminowanie wroga za pomocą karabinu snajperskiego.

Nie brakuje oczywiście charakterystycznego ujęcia w zwolnionym tempie, prezentującego dokładny punkt uderzenia naszych kul. Jest brutalnie, zwłaszcza jeśli celujemy w pachwiny nazistów.

Główną innowacją w tej odsłonie serii są właśnie znacznie większe i otwarte mapy, co widać w materiale. Gracz może swobodniej przemieszczać się po okolicy, wykonywać cele poboczne i szukać korzystnych miejsc na oddanie strzałów.

Sniper Elite 4 ukaże się 14 lutego przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami