Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - ujawniono pierwszy gameplay

Oraz kilka szczegółów.

Damien Monnier ze studia CD Projekt Red pojawił się na targach E3, by zaprezentować samodzielny Gwint: Wiedźmińską Grę Karcianą. Wystąpił na konferencji Microsoftu, ale ujawnił też pierwszy materiał z rozgrywki.

1

Pokaz od serwisu Twitch.tv ujawnia szereg detali na temat planowanych zmian w mechanice: możliwość odrzucenia maksymalnie trzech kart na początku potyczki czy rozszerzone efekty stosowanych kart „pogodowych”, które mogą także wzmacniać siłę kart.

Zobacz: Gwint beta - wszystko, co warto wiedzieć

Jest również spojrzenie na przeprojektowany interfejs produkcji i nowe karty, takie jak Płotka (wskakuje na stół losowo, jeśli zagramy kartę bohatera, nawet po śmierci) czy zmieniony Zoltan (jednostka oblężnicza, zostaje na stole po każdej rundzie).

Na początku wszyscy gracze otrzymają oczywiście bazowe talie. Nie zabraknie możliwości dokupienia kolejnych pakietów, ale twórcy chcą też przygotować „nowy” sposób na poszerzenie talii bez płacenia - szczegółów brak.

Zamknięte testy Gwint: Wiedźmińskiej Gry Karcianej w wersji beta rozpoczną się we wrześniu. Chęć udziału zgłaszać można na oficjalnej stronie.

„Gwint to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii znanych ze świata Wiedźmina. W grze o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii” - napisano w ogłoszeniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami