Czterdzieści minut z trybu sieciowego Battlefield 1

Opisano też cztery mapy.

Tuż po zakończeniu wczorajszej konferencji EA Play, Electronic Arts pokazało przykładowe starcie rozegrane w Battlefield 1. W pojedynku wzięło udział 64 graczy podzielonych na dwie drużyny. Bitwa trwała nieco ponad 40 minut.

01
Mapa Amiens

W skład rywalizujących ze sobą zespołów weszli najbardziej znani youtuberzy oraz kilku gości specjalnych. Na czele ekip stanęli znani fanom cyklu użytkownicy o pseudonimach BFF-Noob i StoneMountain64.

Firma Electronic Arts ujawniła też pierwsze cztery mapy, które znajdą się w grze.

Jedną z nich jest Amiens - francuskie miasto, w którym zmagania mają toczyć się w czasie ofensywy wojsk niemieckich. Gracze będą walczyć na zrujnowanych uliczkach, w budynku sądu, a także mostach i torach kolejowych.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Kolejną lokacją ma być Blizna Saint-Quentin - pobliźnione pola bitew w północnej Francji, położone w pobliżu wioski Travecy.

Trzecią ujawnioną planszą jest Monte Grappa, umiejscowiona wśród szczytów Alp Weneckich. Walki toczyć się będą „ponad chmurami”. Istotną rolę odegrają fortowe działa - kontrolujący je gracze zdobędą dużą przewagę nad rywalami.

Ostatnią zaprezentowaną mapą jest osadzona na wybrzeżu Atlantyku Skraj Monarchii. Starcia rozgrywać się będą na ufortyfikowanego morskiego brzegu, w pobliżu śródziemnomorskiej wioski.

Battlefield 1 ukaże się 21 października na PC, Xbox One i PlayStation 4. Latem odbędą się otwarte testy gry.

02
Lokacja Blizna Saint-Quentin
03
Mapa Monte Grappa
04
Lokacja Skraj Monarchii

Zobacz: E3 2016 - wszystkie gry targów

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami