Nowy materiał z rozgrywki z gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Nieliniowość, Praga i inne.

W trakcie zorganizowanego na Twitchu pokazu, twórcy Deus Ex: Rozłam Ludzkości zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki z gry.

01

Trwający prawie 18 minut gameplay rozpoczyna się 30 godzin po ataku bombowym w Pradze. W zamachu ucierpiał Adam Jensen - główny bohater produkcji - który budzi się w swoim apartamencie.

Tak jak w poprzedniej części cyklu, w pomieszczeniach znajdować się ma wiele obiektów, z którymi wejdziemy w interakcję. Przykładowo w mieszkaniu można obejrzeć telewizyjne wiadomości czy przeczytać zgromadzone notatki.

Okazuje się, że w trakcie zamachu bombowego, uszkodzeniu uległy wszczepy Jensena. Aby naprawić implanty, bohater postanawia udać się do doktora Vaclava Kollera.

Po wyjściu z apartamentu, naszym oczom ukazuje się Praga, po ulicach której przechadzają się przechodnie. Z napotkanymi ludźmi można porozmawiać o bieżących wydarzeniach, odkrywając dodatkowe sekrety fabularne.

Wcześniejsze części Deus Ex charakteryzowały się nieliniowością - zadania można było wykonać na kilka sposobów. Nie inaczej będzie tym razem - do Kollera można dotrzeć różnymi drogami. Głównego przejścia pilnują policjanci, których można się pozbyć, wdając w walkę.

To jednak najprostsze wyjście - Jensen może podjąć się jeszcze realizacji pobocznego zadania, które odblokowuje dodatkową ścieżkę. W zaprezentowanym fragmencie rozgrywki zdecydowano się skorzystać z trzeciej opcji, omijając stróżów prawa przechodząc dachami.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje 23 sierpnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami