Najlepsze wpisy w dzienniku Drake'a w Uncharted 4 - według ich autorki

Spoilery!

Autorka wpisów do dziennika Nathana Drake'a w Uncharted 4 - Alexandria Neonakis - wybrała dziesięć swoich ulubionych szkiców.

Uwaga na potencjalne spoilery poniżej!

Dziennik Drake'a to mechanika obecna we wszystkich odsłonach popularnej serii. Główny bohater w sobie tylko znany sposób znajduje czas na szkicowanie ciekawych obiektów, zapisywanie przemyśleń, wklejanie dokumentów czy pomaganie graczom w rozwiązaniu zagadek.

Kres Złodzieja obejmuje łącznie 33 wpisy (pomoc w ich znalezieniu oferuje także nasz poradnik Uncharted 4). Autorką każdego z nich jest zatrudniona w Naught Dog artystka Alexandria Neonakis. Na swoim blogu w serwisie Tumblr wybrała dziesięć ulubionych stron.

Naszym faworytem jest chyba ten sympatyczny obrazek z przemyśleniami Drake'a po pociągnięciu za jedną z dźwigni. Prawie jak Indiana Jones.

1

Interesujący jest też opis materiałów, z jakich piraci budują mosty w swoich kryjówkach.

2

Neonakis przyznała na Twitterze, że inspirowała się ilustratorami z przeszłości, takimi jak Robert Fawcett. Autorka odpowiadała też za część zbieranych w grze notek, więc to jej charakter pisma otrzymał Drake.

„Myślę, że najfajniejszym momentem było, gdy mój młodszy kuzyn i bratanek odwiedzili mnie w studiu” - wspomina Neonakis.

„Coś im pokazywałam, a mój kuzyn nagle mówi: »Czekaj... Więc pismo Nathana Drake'a to twoje pismo?« Myślę, że mój status »fajności« jako ciotka wzrósł wtedy trzykrotnie.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami