Kingdom Hearts HD 2.8 zadebiutuje w grudniu na PlayStation 4

Na KH3 jeszcze poczekamy.

Mamy dobre i złe wieści. Zaczynając od tych drugich: na wieści na temat Kingdom Hearts 3 poczekamy do zimy, co wydaje się wykluczać debiut w tym roku czy pokaz na E3 w ten weekend.

1

Dobra wiadomość: Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue - zestaw odświeżonych wersji trzech odsłon serii - ukaże się w grudniu, tylko na PlayStation 4.

Opublikowano także nowy trailer kompletu. Widać w nim między innymi postać Aqua z Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep: A Fragmentary Passage, walczącego z siłami Heartless. W tej pozycji znajdziemy także „zapowiedź” wydarzeń z Kingdom Hearts 3 - zapewnia Square Enix.

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue zawiera także Kingdom Hearts χ [chi] Back Cover oraz Kingdom Hearts HD Dream Drop Distance.

Co więcej, Square Enix ujawniło także, że Kingdom Hearts Unchained χ trafi na urządzenia mobilne w Europie, po raz pierwszy w historii serii. Tytuł opowie o wydarzeniach z przeszłości cyklu, ale także z Kingdom Hearts 3.

Kingdom Hearts 3 zostało zapowiedziano w czerwcu 2013 roku. Gracze ponownie wcielą się w Sorę, który kontynuuje swoją podróż przez fantastyczne światy - w tym także te z uniwersum Disneya - by odnaleźć tajemniczych strażników światła.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami