Deus Ex: Rozłam Ludzkości otrzyma tryb wyzwań z mikropłatnościami

Dodatkowe misje w wirtualnej rzeczywistości.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości doczeka się trybu wyzwań z osobnymi poziomami, sieciowymi tablicami rekordów i wyników oraz kartami wspomagającymi, które będzie można nabyć za pośrednictwem mikropłatności.

Breach jest tworzony przez jeden z wewnętrznym zespołów w Eidos Montreal. Ta sama grupa deweloperów zajmie się wspieraniem gry po premierze - wprowadzaniem nowych, bezpłatnych map i broni.

Zadaniem gracza w nowym trybie będzie wykonywanie prostych misji w rzeczywistości wirtualnej. Zajmiemy się kradzieżą danych, hakowaniem, eliminowaniem przeciwników.

Z racji tego, że całość będzie odbywać się w cyfrowej przestrzeni, twórcy przygotowali specyficzny, „komputerowy” styl oprawy, odróżniający zadania w Breach od trybu fabularnego z Adamem Jensenem w roli głównej.

Dostępne do nabycia karty zaoferują różne wspomagacze i modyfikacje, które wpłyną w pewien sposób na zdolności postaci. Deweloperzy obiecują odpowiedni balans, a rozgrywka bez kart będzie możliwa.

Rozłam Ludzkości ukaże się 23 sierpnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami