Zamiana w robota - mod do Fallout 4

Zmiana modelu postaci na jednego z trzech dostępnych robotów.  

DLC Automatron wprowadziło do Fallouta 4 budowanie własnego robota. Co jednak zrobić, jeżeli sami chcielibyśmy zagrać taką maszyną? Mod dający nam taką możliwość sprawi, że wybierając jedną z trzech opcji, będziemy mogli korzystać z możliwości i właściwości robotów. Będziemy poruszali się jak wybrany model oraz korzystali z takich samych broni i ataków, a to wszystko zostanie okraszone odpowiednimi animacjami.

O ile mod wygląda wspaniale i daje nam dużo możliwości, wywołuje także wiele błędów związanych głównie z interakcjami z przedmiotami. Pozwala nam rozmawiać z NPC-ami, lecz jest jednak bardziej ciekawostką niż sposobem na granie w Fallout 4. Korzystając z moda doświadczymy z pewnością wielu zabawnych momentów, jak te z poniższego filmu, gdzie para Protectronów stara się o wstęp do Krypty.

Pomysłowość twórców modów nie zna granic. Co jednak możemy zrobić z modem zmieniającym nas w robota? Możemy wykorzystać możliwości jakie daje nam kontrola nad maszyną do tworzenia filmów. Jest to także ciekawy sposób na zaznajomienie się z atakami jednego z trzech typów przeciwników, które z pewnością spotkamy na swojej drodze, i które wielokrotnie napsują nam krwi.

Jak działa mod?

Mod pozwala nam na wcielenie się w jednego z dostępnych w grze robotów. Wraz z wcieleniem się w mechaniczne ciało, przejmujemy zachowania, animacje i ataki wybranego modelu. Mod wymaga zainstalowanego dodatku NukaWorld i korzysta ze skinów robotów z tego dodatku.

Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować mod, należy wejść na stronę moda i wybrać zakładkę „FILES”. W nowo-otwartej stronie należy wybrać odpowiedni dla nas wariant moda i kliknąć „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze Nexus Mod Manager mod należy aktywować.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Zamiana w kota - mod do Fallout 4

Kolejny mod, związany ze zmianą modelu postaci, zamieni nas tym razem w leniwego kocura. Szarobure stworzonko, które wiecznie wygrzewa się na radioaktywnym słońcu nie jest może aż tak ekscytujące, ale wcielenie się w futrzaka może być ciekawym eksperymentem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami