Zamiana w kota - mod do Fallout 4

Zmiana modelu postaci w kota.  

„Gdyby reinkarnacja istniała, w przyszłym życiu chciałbym być kotem”. Teraz jest to możliwe. Po prawdzie wiąże się to także z post apokaliptycznymi pustkowiami, na których jako kot będziemy musieli sobie poradzić. Co jednak jest przyjemniejszego od wylegiwania się na wypalającym oczy słońcu? Jako kot nie będziemy mieli wcale większych możliwości. Bądźmy realistami i zachowujmy się jak kot.

Pierwszą niezgodnością z realizmem jaką napotkamy będzie możliwość prowadzenia dialogów. Usłyszymy normalny głos bohatera, jednak nic ponadto. Nie dając nam możliwości walczenia, mod staje się raczej ciekawostką i bez ustawienia nieśmiertelności raczej nie będziemy żyli długo. Bycie kotem wiąże się także z wieloma błędami związanymi z próbą interakcji z przedmiotami.

Mimo wielu minusów, bycie kotem jednak potrafi być zadowalające. Zwiedzimy w ten sposób pustkowia Wspólnoty oglądając zgliszcza z poziomu ziemi. Usiądziemy sobie i w spokoju poobserwujemy świat z nagrzanego dachu jednej z bostońskich kamienic. Co prawda aby opuścić animację siedzenia, będziemy musieli przełączać widok kamery. Rekompensuje to nam jednak przesłodki, malutki Pip-Boy na naszej łapce.

Jak działa mod?

Mod pozwala nam na zamianę modelu protagonisty w kota. Aby zmienić model postaci należy w konsoli komend wpisać „setrace 1cat”. Następnie musimy stworzyć swój klon wpisując „player.placeatme 7”. Po tym klikamy na klona (wciąż mając otwarą konsolę komend) i wpisujemy „setrace 2cat”.

Jedyna unikalna animacja kota to siadanie. Aktywujemy ją klawiszem skradania, a wychodzimy z niej przechodząc w tryb widoku z pierwszej osoby.

Jak zainstalować moda?

Po wejściu na stronę moda, należy przejśc do zakładki „FILES”. Następnie, kiedy znajdujemy sie na liście plików, wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER” pod najnowszą wersją moda. Opcjonalnie możemy wybrać plik, który pozwala nam na widok z pierwszej osoby. Do pobrania pliku wykorzystamy Nexus Mod Manager. Pozostaje jedynie aktywować plik w menadżerze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Zamiana w Szpona Śmierci - mod do Fallout 4

Kolejny mod to dużo większa zabawa. Zmieniając się w Szpona Śmierci, otrzymujemy dostęp do szeregu ataków tego potwora z pustkowi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami