Persona 5 ukaże się w lutym w Stanach Zjednoczonych

Pięć miesięcy po Japonii.

Sega ogłosiła, że Persona 5 ukaże się w Stanach Zjednoczonych dopiero 14 lutego przyszłego roku, a więc pięć miesięcy po debiucie gry w Japonii.

1
Wersja kolekcjonerska

Wydawca nie podał, czy i kiedy produkcji można spodziewać się w Europie.

Tytuł zadebiutuje na PlayStation 3 oraz PS4. Dotychczas sądzono, że wersja na sprzęt poprzedniej generacji zarezerwowana jest dla Japonii.

Tylko na nowszej konsoli kupimy za to wydanie kolekcjonerskie „Take Your Heart”, zawierające pudełko typu steelbook, pluszaka, torbę, album z grafikami i ścieżkę dźwiękową na płycie.

Persona 5 miała pierwotnie ukazać się jeszcze zimą 2014 roku, tylko na PlayStation 3. Wkrótce dodano także PS4, co oznaczało zmianę daty debiutu na 2015 r. - przynajmniej w Japonii.

Akcja nowej odsłony osadzona jest w Tokio. Głównym bohaterem będzie uczeń drugiej klasy liceum, który przenosi się wiosną do dzielnicy Shibuya. Postać ma pewne problemy do rozwiązania i zamieszkuje u przyjaciół swoich rodziców. Znajomi prowadzą kawiarnię.

Chłopakowi towarzyszyć będą przyjaciele i tajemniczy kot - razem stworzą grupę Phantom Thieves. Nasza drużyna będzie chciała zmusić przestępców do przyznania się do popełnionych win.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami