Microsoft pokaże Dead Rising 4 i State of Decay 2 na E3 - raport

Remake Dead Rising 1?

Ujawnione w sieci grafiki sugerują, że podczas konferencji Microsoftu na tegorocznych targach E3 zobaczymy między innymi dwie gry z zombie - Dead Rising 4 i State of Decay 2.

Ilustracje promocyjne oraz screen z rozgrywki w tym pierwszym tytule pojawiły się wczoraj wieczorem w serwisie ThisGenGaming. Ogłoszenie produkcji nie byłoby większym zaskoczeniem - DR3 było jednym z popularniejszych tytułów startowych na Xbox One.

Ponownie mowa najpewniej o pozycji na wyłączność dla tej konsoli, choć nie można wykluczyć także konwersji na Windows 10.

1
2
3

Inne zaufane źródło dodaje, że Dead Rising 4 będzie odświeżoną wersją pierwszej odsłony serii, z zimową akcją podczas świat. Twórcy wprowadzają też podobno kooperację dla czterech osób i rozszerzają dostępną mapę.

Tymczasem Jason Schreier z serwisu Kotaku ujawnił na Twitterze, że na konferencji pojawi się także sieciowe State of Decay 2, również z zombie w rolach głównych.

Pierwsza część cieszyła się ogromną popularnością na X360 i doczekała się konwersji na PC i Xbox One. Pełnoprawny sequel nie będzie więc zaskoczeniem, biorąc pod uwagę także wieloletni kontrakt twórców - Undead Labs - i Microsoftu.

Nowością ma być właśnie postawienie na zmagania w sieci, czego brakowało w pierwszym State of Decay.

Konkretów możemy spodziewać się podczas konferencji Microsoftu, rozpoczynającej się w następny poniedziałek o godzinie 18:30.

Zobacz: E3 2016 - rozkład jazdy

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami