Mapa American Truck Simulator powiększona o Arizonę

Wydano darmowe DLC.

Po krótkim okresie testów w wersji beta na Steamie, stan Arizona do American Truck Simulator jest już dostępny dla wszystkich graczy, jako darmowe DLC.

1

Tym samym popularna produkcja dla fanów ciężarówek obejmuje drogi trzech stanów - obok Arizony także Kalifornii i Nevady.

Twórcy przygotowali piętnaście nowych miast, w tym Flagstaff, Tucson i oczywiście stolicę - Phoenix. Zwidzimy między innymi odcinek legendarnej trasy 66, Wielki Kanion i przekroczymy rzekę Kolorado.

Razem z Arizoną dostępna jest aktualizacja 1.3, dla American Truck Simulator, ale także dla Euro Truck Simulator 2. Łatka wprowadza między innymi fizyczną symulację zaczepiania przyczep, nowe akcesoria i odgłosy silnika dla ciężarówek czy też poprawki w sieciowej platformie World of Trucks.

Co dalej dla ATS? To nie jest obecnie jasne, ale twórcy potwierdzali już wcześniej, że chcieliby dalej rozszerzać dostępne tereny, zapewne już w ramach płatnych DLC.

„Wspaniale byłoby dotrzeć na zachodnie wybrzeże, na północ w kierunku 60 południka i na południe, do równika” - napisało SCS Software w styczniu. „Ostatecznie będzie to zależało od was, fanów. Zagłosujecie portfelami.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami