Figurka bohaterki w kolekcjonerskim wydaniu Horizon: Zero Dawn

Oraz sporo DLC.

Na grę akcji Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4 przyjdzie poczekać do przyszłego roku, co może być dobrą okazją na zaoszczędzenie dodatkowej gotówki na wydanie kolekcjonerskie.

Taki zestaw ujawnił sklep Amazon, prezentując pakiet wyceniony na 120 dolarów (ok. 460 zł). Nie znamy jeszcze ceny w euro czy w złotówkach.

Wydanie kolekcjonerskie to przede wszystkim 9-calowa figurka głównej bohaterki, wykonana przez firmę specjalizującą się w tego typu gadżetach - Gentle Giant.

Do tego pudełko typu steelbook z grą na płycie oraz 48-stronicowy album z grafikami. To wszystko, jeśli mowa o „fizycznych” gadżetach.

Jest też sporo cyfrowych bonusów, do wykorzystania w grze: dwa łuki i tyle samo zestawów pancerza, a także cztery dodatkowe pakiety, zawierające najpewniej zasoby do rzemiosła.

Horizon: Zero Dawn ukaże się 1 marca, tylko na PlayStation 4.

Akcja gry osadzona jest w przyszłości, która przypomina czasy prehistoryczne. Ludzkość nie panuje już na Ziemi - rządzą zwierzęta-roboty, przypominające dinozaury. Aloy zajmie się walką z robotami, ale także z ludźmi, członkami innych plemion.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami