Obduction - duchowy następca Myst z datą premiery

Latem na PC i Oculus Rift.

Studio Cyan sprecyzowało, że gra przygodowa Obduction zadebiutuje już 26 lipca. Początkowo zakładano debiut jeszcze w czerwcu tego roku.

2

Produkcja trafi na razie tylko na PC (Windows, Mac i Oculus Rift). Twórcy pojawią się także na targach E3 za dwa tygodnie, oferując szersze spojrzenie na rozgrywkę w rzeczywistości wirtualnej.

Założenia sfinansowanej na Kickstarterze gry są „proste”: zostajemy porwani przez obcych i przeniesieni na tajemniczą planetę, gdzie zorganizowano stereotypowe, amerykańskie gospodarstwo rolne z Kansas. Wkrótce znajdujemy małe miasteczko, otwarte na eksplorację.

Twórcy zapowiadają pełną swobodę poruszania się i kolejności działania. Do tego proste sterowanie, mnóstwo tajemnic do odkrycia, zagadki i „ciężkie wybory” z „poważnymi konsekwencjami”.

Warto pamiętać, że odpowiedzialne za pracę studio Cyan to właśnie twórcy oryginalnego Myst z 1993 roku, czyli pierwszego „symulatora chodzenia”. Twórcy przygotowali jeszcze sequel - Riven. Trzecia część to już dzieło innego studia.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami