Wiedźmin 3: Krew i Wino - Poradnik do dodatku

Opis przejścia, wszystkie zadania, sekrety, mapa i rynsztunki.

W poradniku i solucji do drugiego dodatku do Wiedźmina 3 o podtytule Krew i Wino znajdziesz informacje związane z nową przygodą w zupełnie odmiennej, bajecznej na pierwszy rzut oka krainie Toussaint. Przygotowaliśmy opis wszystkich misji fabularnych z uwzględnieniem kluczowych decyzji mających odbicie na losy Geralta. Znajdziecie tu także opisy zadań dodatkowych i poszukiwań.

W dodatku pojawiły się również nowe wiedźmiński rynsztunki arcymistrzowskie, których opis i lokalizację również uwzględniliśmy w naszym poradniku. Wszystkie kluczowe miejsca i postacie związane z poszczególnymi zadaniami zostały zaznaczone na specjalnych mapkach, a opisy są wzbogacone przez ilustracje, dzięki czemu szybko odnajdziecie poszukiwane rozwiązania.

Życzymy udanej zabawy!

Opis przejścia wątku głównego

W dodatku autorzy przygotowali nową ścieżkę fabularną, w której Geralt ma na celu rozwiązanie zagadki tajemniczej bestii mordującej podwładnych księżnej Anny Henriety - władczyni Toussaint.

Zadania poboczne, mapa i nie tylko

W rozszerzeniu pojawiła się zupełnie nowa kraina kraina Toussaint, w której bajecznie kolorowe winnice, lasy i tereny nizinne otaczają piękne miasta i małe wioski. Pomimo pozornej sielanki kraina skrywa jednak sporo mrocznych sekretów.

Wiedźmin 3: Krew i Wino - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Rynsztunki z dodatku Krew i Wino

Autorzy opracowali zupełnie nowy zestaw wiedźmińskich rynsztunków na poziomie arcymistrzowskim. W sumie jest ich do zdobycia pięć, a dzięki poniższym opisom nie powinniście mieć z tym większych problemów.

Przypominamy o naszym poradniku do podstawowej wersji Wiedźmina 3 - to obszerny, darmowy i kompletny przewodnik, dzięki któremu wykonasz wszystkie zadania i odnajdziesz wszystkie sekrety. Jeśli chcesz, możesz także ukończyć poprzedni dodatek z naszym poradnikiem Wiedźmin 3: Serca z Kamienia.

Dodatek Krew i Wino oferuje nawet kilkadziesiąt godzin zabawy. Wątek główny opowiada historię odwiedzin Geralta w Toussaint, gdzie dochodzi do serii zbrodni przez bliżej nieokreślonego potwora, zwanego Bestią. Jeśli chodzi o zadania poboczne, to tradycyjnie znajdziemy tutaj nieco mniejsze misje, ale także rozbudowane, intrygujące i dłuższe zadania, w pewien sposób rozwijające zagadnienia wątku głównego lub też lepiej portretujące postaci drugoplanowe.

Krew i Wino to także kolejne rynsztunki do odnalezienia. Niektóre z nich wymagają posiadania najwyższego poziomu rynsztunków z podstawowej wersji gry. Ale twórcy zadbali także o to, aby arcymistrzowskim wyposażeniem mogli cieszyć się gracze, którzy nie wykonali wszystkich poszukiwań w oryginalnym Wiedźminie 3.

Dodatek do działania wymaga podstawowej wersji gry. Zabawę można rozpocząć swoją postacią - musi jednak ona posiadać odpowiednie doświadczenie. Więcej na ten temat w naszym poradniku. Nie zmieniają się natomiast wymagania sprzętowe na PC. Jeśli uruchomiliście na swoim komputerze podstawowego Wiedźmina 3, również dodatek będzie działał bez problemu.

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (15)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami