Wiedźmin 3: Krew i Wino - Poradnik do dodatku

Opis przejścia, wszystkie zadania, sekrety, mapa i rynsztunki.

W poradniku i solucji do drugiego dodatku do Wiedźmina 3 o podtytule Krew i Wino znajdziesz informacje związane z nową przygodą w zupełnie odmiennej, bajecznej na pierwszy rzut oka krainie Toussaint. Przygotowaliśmy opis wszystkich misji fabularnych z uwzględnieniem kluczowych decyzji mających odbicie na losy Geralta. Znajdziecie tu także opisy zadań dodatkowych i poszukiwań.

W dodatku pojawiły się również nowe wiedźmiński rynsztunki arcymistrzowskie, których opis i lokalizację również uwzględniliśmy w naszym poradniku. Wszystkie kluczowe miejsca i postacie związane z poszczególnymi zadaniami zostały zaznaczone na specjalnych mapkach, a opisy są wzbogacone przez ilustracje, dzięki czemu szybko odnajdziecie poszukiwane rozwiązania.

Życzymy udanej zabawy!

Opis przejścia wątku głównego

W dodatku autorzy przygotowali nową ścieżkę fabularną, w której Geralt ma na celu rozwiązanie zagadki tajemniczej bestii mordującej podwładnych księżnej Anny Henriety - władczyni Toussaint.

Zadania poboczne, mapa i nie tylko

W rozszerzeniu pojawiła się zupełnie nowa kraina kraina Toussaint, w której bajecznie kolorowe winnice, lasy i tereny nizinne otaczają piękne miasta i małe wioski. Pomimo pozornej sielanki kraina skrywa jednak sporo mrocznych sekretów.

Wiedźmin 3: Krew i Wino - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Rynsztunki z dodatku Krew i Wino

Autorzy opracowali zupełnie nowy zestaw wiedźmińskich rynsztunków na poziomie arcymistrzowskim. W sumie jest ich do zdobycia pięć, a dzięki poniższym opisom nie powinniście mieć z tym większych problemów.

Przypominamy o naszym poradniku do podstawowej wersji Wiedźmina 3 - to obszerny, darmowy i kompletny przewodnik, dzięki któremu wykonasz wszystkie zadania i odnajdziesz wszystkie sekrety. Jeśli chcesz, możesz także ukończyć poprzedni dodatek z naszym poradnikiem Wiedźmin 3: Serca z Kamienia.

Dodatek Krew i Wino oferuje nawet kilkadziesiąt godzin zabawy. Wątek główny opowiada historię odwiedzin Geralta w Toussaint, gdzie dochodzi do serii zbrodni przez bliżej nieokreślonego potwora, zwanego Bestią. Jeśli chodzi o zadania poboczne, to tradycyjnie znajdziemy tutaj nieco mniejsze misje, ale także rozbudowane, intrygujące i dłuższe zadania, w pewien sposób rozwijające zagadnienia wątku głównego lub też lepiej portretujące postaci drugoplanowe.

Krew i Wino to także kolejne rynsztunki do odnalezienia. Niektóre z nich wymagają posiadania najwyższego poziomu rynsztunków z podstawowej wersji gry. Ale twórcy zadbali także o to, aby arcymistrzowskim wyposażeniem mogli cieszyć się gracze, którzy nie wykonali wszystkich poszukiwań w oryginalnym Wiedźminie 3.

Dodatek do działania wymaga podstawowej wersji gry. Zabawę można rozpocząć swoją postacią - musi jednak ona posiadać odpowiednie doświadczenie. Więcej na ten temat w naszym poradniku. Nie zmieniają się natomiast wymagania sprzętowe na PC. Jeśli uruchomiliście na swoim komputerze podstawowego Wiedźmina 3, również dodatek będzie działał bez problemu.

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (15)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami