Wiedźmin 3: Krew i Wino - Zadanie poboczne: Corvo Bianco

Geralt staje się właścicielem podupadającej winnicy. Czy przywróci jej dawny blask?

Zadanie stanie się dostępne w trakcie wykonywania misji głównej o nazwie Bestia z Toussaint, a konkretnie po otrzymaniu od Księżnej Anny prawa własności do winnicy. Po jego zdobyciu udaj się do swojego nowego nabytku (#1 na mapie).

Na miejscu skieruj się w stronę głównego budynku, gdzie powita cię majordomus Barnabe-Basile. Twój nowy znajomy może opowiedzieć ci o historii winnicy, a następnie zabrać na obchód po włościach. Po dość długim spacerze majordomus pokaże ci główny budynek, w którym znajdziesz sypialnię oraz zaproponuje remont.

m001

Mapę możesz powiększyć oraz pobrać na dysk

Tego ostatniego nie musisz wykonywać od razu. Twoim celem będzie przywrócenie dawnego blasku posiadłości. Remont domu kosztuje 5 tysięcy koron, natomiast stół do pancerzy i ostrzałka do mieczy stojące na zewnątrz, są wycenione po tysiąc koron. Na remont całego domu należy poczekać trzy dni, a na sprowadzenie specjalistów od broni i pancerzy po jednym dniu.

Kiedy skończysz remont generalny wróć do majordomusa, który powie ci, że w trakcie prac robotnicy odkryli coś interesującego w piwnicy. Udaj się na miejsce i podejdź do ściany naprzeciwko schodów.

d017
Użyj znaku Aard, aby odkryć tajne przejście

Skorzystaj ze znaku Aard, aby ją zniszczyć (obrazek powyżej) i wejdź do tajnego pomieszczenia. Okaże się, że jest to ukryte laboratorium. Przyjrzyj się aparaturze, stołowi oraz przeczytaj list Juliusa leżący na prawo od wejścia. Od tego momentu możesz korzystać ze stołu alchemicznego posiadającego możliwości rozkładania mutagenów złożonych na mniejsze.

Po odkryciu wróć do majordomusa, któremu po głowie chodzą już kolejne remonty. Jeśli chodzi o samą rezydencję, to zaproponuje zakup łóżka (zwiększa żywotność - 1000 koron), stojaka na broń i pancerze (po 500 koron) oraz odnowienie pokoju gościnnego (1000 koron). Na zewnątrz możesz natomiast zainwestować w stajnie (zwiększa wytrzymałość Płotki) oraz ogród z ziołami (pozwala sadzić zioła). Obydwa budynki kosztują po 2000 koron.

Po zakupie wszystkich ulepszeń odczekaj, aż zostaną wybudowane, po czym wróć do Barnaby i napij się z nim wina. W ten sposób ukończysz zadanie.

Następnie: Wiedźmin 3: Krew i Wino - Zadanie poboczne: Przemiana

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3: Krew i Wino - Poradnik do dodatku

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami