Dog łowca nagród - mod do GTA 5

Możliwość wcielenia się w postać łowcy nagród znanego z reality show.  

Grand Theft Auto pełne jest misji pobocznych i aktywności niespecjalnie związanych z przestępczością. Możemy być taksówkarzem, policjantem lub strażakiem. Jeżeli jakiegoś zawodu wykonywać nie możemy w podstawowej wersji gry, uzupełnienie znajdziemy w modach. Nie inaczej jest w przypadku zawodu łowcy nagród, który w zamian za pieniądze ściga i dostarcza przestępców przed wymiar sprawiedliwości.

Dog the Bounty Hunter było reality show znanym jedynie dla odbiorców zza oceanu. Amerykański program opowiadał o zawodzie Duanea Chapmana, na podstawie którego idei powstał mod do GTA 5. Teraz będziemy mogli w podobny do Doga sposób ścigać przestępców i dostawać nagrody za ujęcie uciekinierów.

Mod uruchamiamy klawiszem „End”, po czym gra zwraca się do nas po ksywce - Dog. Kiedy włączymy tryb pościgu, na naszej mapie zostanie oznaczony cel, który według zasad łowców nagród nie może zginąć. Bandytę unieruchamiamy więc za pomocą paralizatora lub pałki, następnie obezwładniamy, odbieramy nagrodę i szukamy kolejnego celu.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Informacje dodatkowe
 6. Autor
001

1. Wersja moda

0.1 (stan na 30.05.2016)

2. Zawartość moda

 • Możliwość łapania przestępców w zamian za nagrody pieniężne.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Pobierz plik ze strony moda.
 2. Pobrany plik rozpakuj.
 3. Wypakowaną zawartość pliku przenieś do folderu „scripts” znajdującego się w katalogu z grą. Jeżeli folder nie istnieje, utwórz go.
 4. Koniec. Mod jest gotowy do użycia.

5. Informacje dodatkowe

 • Zlecenia w grze uruchamiamy za pomocą klawisza „End”.

6. Autor

bdking00
Strona moda.

Powrót do spisu treści: Mody do GTA 5 - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami