Materiał wideo z Fallout 4 prezentuje mody na Xbox One

AKTUALIZACJA: Pojawią się 31 maja.

Aktualizacja (28.05): W zorganizowanym wczoraj wieczorem na Twitchu pokazie na żywo twórcy Fallouta 4 ujawnili, że pierwsze modydo gry na konsoli Xbox One pojawią się 31 maja.

Na razie z platformą Microsoftu kompatybilnych jest 695 modyfikacji, których pełną listę znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Bethesdy.

Po instalacji modów, wyłączona zostanie opcja odblokowywania osiągnięć. Natomiast zapisywane stany rozgrywki będą przechowywane w oddzielnym miejscu.

Początkowo rozmiary modyfikacji będą ograniczone do 2 GB. Z czasem jednak maksymalna wielkość plików ma zostać zwiększona.

Na PlayStation 4 mody pojawią się w czerwcu, choć nie wiadomo, kiedy dokładnie. Poniżej można obejrzeć zapis wczorajszego pokazu.

***

Oryginalna wiadomość (27.05): Bethesda rozesłała już zaproszenia do testowania modów Fallout 4 na Xbox One. Jeśli nie udało dostać się do bety, pokaz pierwszych kilku projektów przygotował Microsoft.

1
Snap'n Build

Wkrótce wszyscy zainteresowani będą mogli przeglądać, pobierać i oceniać modyfikacje przygotowane przez twórców z całego świata. Dziś wieczorem twórcy zaprezentują nowe opcje podczas pokazu na żywo w serwisie Twitch, o godzinie 22.

Poniżej materiał wideo od popularnego Majora Nelsona z Microsoftu, prezentującego działające już mody.

Jest więc Snap'n Build, pobrany na PC już niemal 90 tysięcy razy. Projekt dodaje nowe obiekty do budowania za pomocą edytora osiedli, takie jak szklarnie, metalowe chodniki, bunkry w stylu Bractwa Stali czy Vault-Tec, z obłymi krawędziami.

Następny w kolejce mod to Alien Assault Rifle, dodający - jak sama nazwa wskazuje - karabin kosmitów do arsenału gracza, z szerokimi opcjami modyfikacji.

Do tego West Tek Tactical Optics, wprowadzający gogle noktowizyjne czy wykrywające temperaturę, prawie jak w Splinter Cell.

Listę zamyka mod Conquest, czyli możliwość budowania osiedli w niemal dowolnym miejscu na mapie - maksymalnie dziesięciu.

Nie jest obecnie jasne, jakie jeszcze modyfikacje trafią do Fallout 4 na Xbox One i od czego zależy ich dostępność.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami