Ubisoft przypomina o Ghost Recon Wildlands - nowy trailer

Są też edycje specjalne.

Ujawniona na E3 w ubiegłym roku sieciowa strzelanka Ghost Recon Wildlands pozostaje okryta tajemnicą, ale Ubisoft postanowił przypomnieć o produkcji, zapewne w związku z kolejną edycją targów w Los Angeles.

1
Edycja kolekcjonerska

W tym celu przygotowano nowy trailer, ujawniający śliczne krajobrazy i widoki, wzorowane podobno na autentycznych miejscach w Boliwii, gdzie toczy się akcja gry. Jest też kilka nieco bardziej dynamicznych ujęć, prosto z frontu wojny z kartelami.

Nie brakuje więc skakania ze spadochronem, cierpliwych snajperów, nocnych nalotów na narkotykowe dziuple, wyczynowej jazdy na motocyklu i torów kolejowych.

Akcja przypomina nieco połączenie krajobrazów Far Cry z czteroosobową kooperacją rodem z The Division. Kamera umieszczona jest za plecami postaci, ale jest też strzelanie FPP.

Nie znamy daty premiery, ale ujawniono edycje specjalne, bonus do zamówień przedpremierowych (misja) oraz grafikę z pudełka.

Deluxe Edition zaoferuje karabin myśliwski i dodatkowy motor, trzy emblematy i tyle samo skórek na bronie. Obecność takich elementów kosmetycznych zdaje się potwierdzać czerpanie pomysłów z The Division. Do tego - w wersji pudełkowej - mapa Boliwii i ścieżka dźwiękowa na płycie.

Wyższy poziom to wydanie Gold Edition, zawierające dodatkową przepustkę sezonową (dwa duże dodatki i zestawy broni), a także pojazdy i sprzęt „na wyłączność”.

Listę zamyka najbogatsze Collector's Edition, z wszystkimi wymienionymi wyżej elementami, a także figurką-czaszką Santa Muertem czy specjalnymi plakatami.

Platformy docelowe dla Ghost Recon Wildlands to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami