Trylogia Mass Effect dostępna w usłudze Origin Access

Wraz z pięcioma innymi grami.

Oferta usługi Origin Access wzbogaciła się o kolejne tytuły. Abonenci usługi mogą pobrać trzy części cyklu Mass Effect.

01

Pierwsza część dostępna jest w standardowym wydaniu, zaś dwie kolejne w cyfrowych edycjach specjalnych, które zawierają kilka dodatków DLC.

Za powstanie serii odpowiadają deweloperzy ze studia BioWare. We wszystkich wcielamy się w stworzonego przez siebie komandora (lub komandor) Sheparda.

Wraz z towarzyszami rekrutowanymi w czasie zabawy bohater stara się uratować wszechświat przed złowrogimi Żniwiarzami. Wchodzące w skład cyklu produkcje są strzelankami z elementami RPG.

Firma Electronic Arts udostępniła jeszcze pięć innych tytułów - dwie części platformówki Trine, Medal of Honor: Allied Assault, Peggle oraz kompletne wydanie Dungeons of Dredmor.

Origin Access to uruchomiona kilka tygodni temu na PC usługa będąca odpowiednikiem znanej z konsoli Xbox One subskrypcji EA Access.

W jej ramach osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier. Mogą również sprawdzić określone tytuły przed premierą przez ograniczony czas, a także korzystać ze zniżek na zakupy w sklepie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami