Stan Arizona do American Truck Simulator w fazie otwartych testów

Razem z łatką 1.3.

Wszyscy zainteresowani wjechaniem ciężarówką na teren stanu Arizona w USA nie muszą dłużej czekać - najnowsze DLC do American Truck Simulator wkroczyło w fazę otwartych testów.

1

Po drogach Kalifornii i Nevady, Arizona będzie trzecim - i najpewniej ostatnim dostępnym za darmo - rozszerzeniem terenów tego symulatora pracy kierowcy ciężarówki.

Twórcy przygotowali piętnaście nowych miast, w tym Flagstaff, Tucson i oczywiście stolicę - Phoenix. Zwidzimy między innymi odcinek legendarnej trasy 66 i przekroczymy rzekę Colorado.

Aby zainstalować wersję beta, należy wybrać American Truck Simulator w bibliotece na Steamie, wskazać Właściwości, następnie zakładkę Beta i z listy poniżej opcję „public_beta - 1.3 public beta”.

Deweloperzy z SCS Software ostrzegają, że wcześniej warto wykonać kopie zapasowe save'ów.

„Proszę pamiętać, że to tylko wersja testowa i absolutnie rozsądne jest poczekanie na stabilną i ostateczną wersję” - czytamy na oficjalnym blogu.

Razem z Arizoną dostępna jest aktualizacja 1.3 we wczesnej wersji, wprowadzająca między innymi fizyczną symulację zaczepiania przyczep czy też nowe akcesoria i odgłosy silnika dla ciężarówek.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami