Mechaniczny apartheid w nowym zwiastunie Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Trailer z aktorami.

Firma Square Enix opublikowała nowy zwiastun Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Materiał koncentruje się na wydarzeniach poprzedzających fabułę produkcji.

01

Trailer w całości zrealizowano z udziałem żywych aktorów - w filmie zabrakło ujęć z gry.

Nagranie przybliża globalną katastrofę, określaną jako „mechaniczny apartheid”. W 2027 roku ludzie z wszczepami nagle doznali psychozy, tracąc panowanie nad sobą i atakując innych, w tym bliskich.

W trakcie tragicznych wydarzeń życie straciło miliony osób, a tysiące zostało rannych. Społeczeństwo zaczęło się dzielić - pojawiły się uprzedzenia, nienawiść i strach wobec ludzi z mechanicznymi ulepszeniami.

Rządy większości państw podjęły radykalne kroki, ustanawiając prawo pozwalające zamknąć osoby z wszczepami w odizolowanych gettach.

Akcja Deus Ex: Rozłam Ludzkości osadzona zostanie tuż po „mechanicznym apartheidzie”. Tak jak w poprzedniej części cyklu, wcielimy się w Adama Jensena, który współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów.

Konflikt między zwykłymi obywatelami a „ulepszonymi” to główny motyw opowieści. Wielu ludzi z wszczepami jest prześladowanych, niektórzy stają się agresywni i dołączają do grup ekstremistycznych.

Produkcja ukaże się 23 sierpnia na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami