Syberia 3 otrzyma polski dubbing

Moto Racer 4 i Yesterday Origins z napisami.

Firma Cdp.pl poinformowała o podjęciu współpracy z francuskim Microïds, czego efektem będą między innymi polskie wersje językowe gier Moto Racer 4, Yesterday Origins oraz Syberia 3.

1
Syberia 3

W przypadku tego pierwszego tytułu o zręcznościowych wyścigów motocyklowych oraz przygodówki Yesterday Origins mowa o tłumaczeniu kinowym, czyli o przetłumaczonych napisach.

Syberia 3 będzie za to kontynuowała tradycję poprzednich odsłon serii, otrzymując pełny dubbing. Nie podano obecnie, czy ponownie zaangażowana zostanie Brygida Turowska, podkładająca głos pod Kate Walker w dwóch ostatnich częściach.

Możliwe, że prawniczka będzie jedyną powracającą postacią. Fabuła rozpoczyna się bowiem po wydarzeniach z Syberii 2, a twórcy zapewniają, że wkroczenie do akcji bez znajomości wydarzeń z ze starszych gier nie będzie problemem.

Bohaterka zostaje cudownie uratowana przez nomadów z ludu Youkol. Walker musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie, by samemu odwdzięczyć się nowym znajomym w walce ze wspólnym wrogiem.

Syberia 3 debiutuje 1 grudnia na PC (Windows i Mac), PlayStation 4 i Xbox One.

Zręcznościowa seria Moto Racer wróci po wielu latach nieobecności, z premierą zaplanowaną na 13 października, na tych samych platformach docelowych.

Yesterday Origins to produkcja od mistrzów gatunku z hiszpańskiego studia Pendulo. Produkcja jest kontynuacją udanego thrillera Yesterday z 2012 roku. Gra ukaże się 29 września.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami