Nowe wydanie platformówki Deadlight z dodatkowym trybem rozgrywki

Opublikowano trailer.

Deep Silver przygotowało kolejny zwiastun dla platformówki Deadlight: Directors Cut, stanowiącej „reżyserską” wersję produkcji z 2012 roku, tym razem na PlayStation 4 i Xbox One (oraz - ponownie - na PC).

1

Najnowszy materiał wideo koncentruje się na trybie rozgrywki Survival Arena, stanowiącym jedną z nowości w remasterze. Jak sama nazwa wskazuje, celem będzie odpieranie ataków kolejnych fal zombie.

Kluczowe będzie zbieranie rozrzuconych na mapie znajdziek, takich jak apteczki, dodatkowe bronie i amunicja. Arsenał zostanie powiększony, między innymi o koktajle Mołotowa czy karabiny: maszynowy i snajperski.

Otoczenie podatne na destrukcję ma oferować więcej opcji taktycznych, ale zniszczone ściany odsłonią także przydatne sekrety. W planach jest także sieciowa lista najnowszych wyników.

Odświeżona edycja otrzyma również nowe animacje, usprawnione sterowanie czy obsługę rozdzielczości 1080p. Premiera 21 czerwca.

Deadlight to wydana w 2012 roku platformówka przedstawiająca apokalipsę zombie. Gracze wcielają się w Randalla Wayne'a, który stara się przetrwać w niesprzyjających mu warunkach. Rozgrywka łączy w sobie elementy logiczne i zręcznościowe.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami