Duża aktualizacja The Division łata poważny błąd

Do tego nowy Najazd.

Dzisiaj Ubisoft udostępnia aktualizację 1.2 do sieciowej strzelanki The Division, wprowadzając nowe zajęcia dla graczy, świeży ekwipunek do zdobycia i drugi Najazd - czyli wieloosobowy raid.

1

Jest też mechanika pozwalająca „podkraść” wyposażenie od innych graczy w Strefie Mroku, nawet jeśli znalazło się już w helikopterze ewakuacyjnym.

Dla części fanów najważniejszą informacją będzie jednak rozwiązanie wielu błędów, z którymi produkcja Ubisoftu boryka się od dnia premiery.

Wśród zmian jest między innymi załatanie irytującego problemu, dzięki któremu możliwe było duplikowanie efektów umiejętności poprzez szybkie ich zmienianie. W ten sposób statystyki rosły do nieosiągalnych uczciwie poziomów.

Deweloperzy dodali także codzienne i cotygodniowe cele specjalne do wyeliminowania, nagradzane zaawansowanym wyposażeniem.

Główną atrakcją jest jednak Clear Sky, czyli nowa misja typu Najazd, rozgrywająca się na terenie Columbus Circle. Celem jest przejęcie militarnej placówki.

Jak ujawnił niedawno Ubisoft, The Division ma już 9,5 miliona zarejestrowanych użytkowników. Nie jest jednak jasne, jaki procent z nich pozostaje aktywny. Ciągłym problemem pozostaje plaga oszustów na PC - na jej wyeliminowanie może być już za późno.

Reklama

Powiązane materiały

Final Fantasy 7 Remake nie tylko na PS4 - gra trafi na inne platformy

Wyłączność na konsolę Sony do marca 2021 roku.

Pierwsze zdjęcie mapy Cyberpunk 2077

Najprawdopodobniej jedna z dzielnic.

Sapkowski o swojej karierze: "Pieniądze już nic dla mnie nie znaczą"

Autora nie obchodzi, co twórcy gier czy serialu zrobią z bohaterami Wiedźmina.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami