Mirror's Edge Catalyst - abonenci EA i Origin Access zagrają wcześniej

Ale tylko przez kilka godzin.

Gracze opłacający abonament EA Access na Xbox One lub Origin Access na PC będą mogli zagrać w Mirror's Edge Catalyst już na kilka dni przed premierą.

1
Nie mów hop

Aktywna subskrypcja pozwoli uruchomić grę akcji już 2 czerwca, na pięć dni przed oficjalną premierą, zaplanowaną na 7 czerwca (w Polsce od 9 czerwca), także na PlayStation 4.

Wcześniejszy dostęp będzie jednak ograniczony do sześciu godzin. To nieco mniej, niż standardowe 10 godzin, oferowane zazwyczaj abonentom tych usług.

Nie jest obecnie jasne, ile czasu zajmie ukończenie Mirror's Edge Catalyst, choć odpowiedzialne za prace studio DICE zapewnia, że otwarte miasto w grze jest „wielkie” i otwarte na eksplorację. Przygotowano nawet specjalną stronę z wirtualną mapą metropolii.

EA Access i Origin Access to bliźniacze usługi. W ramach miesięcznego abonamentu użytkownicy otrzymują dostęp do ciągle powiększającego się katalogu gier z EA Vault, mogą sprawdzać określone tytuły przed premierą przez ograniczony czas, a także korzystać ze zniżek na zakupy w sklepie.

Miesięczna opłata za każdy abonament wynosi niecałe 15 złotych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami