Aktualizacja (27.05): Twórcy Kingdom Come: Deliverance potwierdzili oficjalnie, że gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. Opóźnienie wynika z chęci osiągnięcia jakości, jakiej „oczekujemy my oraz gracze” - napisano w komunikacie.

„Chcemy, by była to wyjątkowa gra RPG, co wymaga wyjątkowego traktowania i dbałości o szczegóły. Od czasu kampanii na Kickstarterze słuchaliśmy opinii naszych fanów i dzięki publikacji nowych tłumaczeń mamy nadzieję zebrać ich jeszcze więcej” - czytamy dalej.

Jeśli o rozszerzeniu lokalizacji mowa, to dostępna obecnie wersje beta Kingdom Come: Deliverance wzbogaciła się kilka dni temu między innymi o polskie napisy.

***

Oryginalna wiadomość (23.05): Serwis WCCFTech ujawnił, powołując się na rozmowę z przedstawicielem studia Warhorse, że Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się w tym roku.

1

Początkowo symulator średniowiecza miał zadebiutować w grudniu 2015. Premierę przesunięto jednak na lato tego roku, by następnie opóźnić wersję PC. Docelowo gra miała się ukazać przed końcem 2016 roku, jednocześnie na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Oficjalnie nie potwierdzono kolejnego opóźnienia. Czeskie studio Warhorse na pytanie jednego z internautów odpowiedziało na Twitterze, że „data premiery zostanie ogłoszona w okresie letnim, podczas targów E3 lub Gamescom”.

Kingdom Come to średniowieczne RPG. Twórcy stawiają na realistyczny świat, Bohemię. Zrezygnowano nawet z najmniejszych elementów fantastycznych. Nie zajmiemy się więc magią, nie spotkamy potworów.

Obecnie gra dostępna jest w wersji beta. Produkcję mogą pobrać wszyscy, którzy wsparli projekt finansowo na Kickstarterze, albo zakupili produkcję przed premierą na oficjalnej stronie.

Reklama