Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się w tym roku - raport

AKTUALIZACJA: Już oficjalnie.

Aktualizacja (27.05): Twórcy Kingdom Come: Deliverance potwierdzili oficjalnie, że gra ukaże się dopiero w przyszłym roku. Opóźnienie wynika z chęci osiągnięcia jakości, jakiej „oczekujemy my oraz gracze” - napisano w komunikacie.

„Chcemy, by była to wyjątkowa gra RPG, co wymaga wyjątkowego traktowania i dbałości o szczegóły. Od czasu kampanii na Kickstarterze słuchaliśmy opinii naszych fanów i dzięki publikacji nowych tłumaczeń mamy nadzieję zebrać ich jeszcze więcej” - czytamy dalej.

Jeśli o rozszerzeniu lokalizacji mowa, to dostępna obecnie wersje beta Kingdom Come: Deliverance wzbogaciła się kilka dni temu między innymi o polskie napisy.

***

Oryginalna wiadomość (23.05): Serwis WCCFTech ujawnił, powołując się na rozmowę z przedstawicielem studia Warhorse, że Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się w tym roku.

1

Początkowo symulator średniowiecza miał zadebiutować w grudniu 2015. Premierę przesunięto jednak na lato tego roku, by następnie opóźnić wersję PC. Docelowo gra miała się ukazać przed końcem 2016 roku, jednocześnie na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Oficjalnie nie potwierdzono kolejnego opóźnienia. Czeskie studio Warhorse na pytanie jednego z internautów odpowiedziało na Twitterze, że „data premiery zostanie ogłoszona w okresie letnim, podczas targów E3 lub Gamescom”.

Kingdom Come to średniowieczne RPG. Twórcy stawiają na realistyczny świat, Bohemię. Zrezygnowano nawet z najmniejszych elementów fantastycznych. Nie zajmiemy się więc magią, nie spotkamy potworów.

Obecnie gra dostępna jest w wersji beta. Produkcję mogą pobrać wszyscy, którzy wsparli projekt finansowo na Kickstarterze, albo zakupili produkcję przed premierą na oficjalnej stronie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami