Jeszcze jeden mod do GTA 5 obiecuje poprawę grafiki

GTA5Redux.

Kolejny twórca modyfikacji planuje upiększenie Grand Theft Auto 5 na PC, tym razem nie stawiając jednak na realizm oprawy - za pomocą projektu o nazwie GTA5Redux.

1

Deweloper z Kanady od podstaw przeprojektował efekty pogodowe, przygotował nowe skrypty oświetlenia oraz cieniowania i szereg innych zmian: w teksturach, cząsteczkach, roślinach, modelach i wielu, wielu innych elementach produkcji. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Twórca nie podaje jeszcze daty premiery GTA5Redux, ponieważ - jak zapewnia - „nie chce się śpieszyć”, a do zrobienia pozostało jeszcze całkiem sporo.

Jak można się domyślać, tak gruntowne przeprojektowanie większości elementów oprawy zwiększy wymagania sprzętowe na PC, choć deweloper nie ma jeszcze pewności, w jakim stopniu.

GTA5Redux powstaje już od jakiegoś czasu, lecz twórca zapewnia - w odpowiedzi na zarzuty oczekujących fanów - że nie opóźnia premiery, lecz po prostu nie chce podawać zbyt optymistycznego terminu debiutu, z którego później musiałby się wycofywać.

Poniżej najnowszy trailer oraz kilka screenów.

2
3
4

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami