Ładniejsze zwierzęta - mod do Fallout 4

Zmiana tekstur niektórych zwierząt, ptaków i owadów.  

Kolejnym krokiem, po efektach specjalnych i ładniejszej naturze, w celu upiększenia świata gry jest zajęcie się ładniejszymi zwierzętami. W Falloucie, mimo pustki i wszechobecnej martwej natury, dojrzymy kilka gatunków które przetrwały apokalipsę. Mod zajmuje się braminami, kotami, ptakami, a nawet karaluchami. Teraz już nie będą takie szkaradne, a za pomocą moda może nawet polubimy ich wygląd.

Zmiana wyglądu wspomnianych zwierząt to głównie pliki graficzne. Pochodzące z fotografii tekstury mają za zadanie w jak najwyższym stopniu odzwierciedlić rzeczywisty wygląd przybliżonych gatunków. Wiadomo, że w rzeczywistości nie spotkamy bramina, ale w grze możemy sprawić, aby wyglądał bardziej jak krowa. Nie podobają nam się błyszczące oczy kruków lub pióra? To także zmienimy.

Mod zamienia następujące zwierzęta: Koty na rasę Savannah, zdrowe oraz dzikie braminy, radrakany i kruki. Na chwilę obecną, z powodu błędów, zmienione mewy nie są dostępne. Każdy z wgranych gatunków instalowany jest oddzielnie, więc mod nie wymaga wgrania każdego zwierzęcia. Wybieramy tylko te, które nam się podobają, a wszystkie mają za zadanie spodobać się jak najbardziej.

Jak działa mod?

Mod zamienia tekstury stworzeń które nosi post-nuklearny świat Fallouta. Z pomocą poszczególnych wariantów moda zmienimy wygląd takich zwierząt jak: braminy, ptaki, radrakany, koty, muchy mięsne czy w końcu Yao Guai. Mod zawiera także paczkę wszystkich zmian w jednym pliku.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji wykorzystujemy Nexus Mod Manager. Wybierając FILES” na stronie moda znajdziemy listę możliwych zmian. Plik na szczycie listy zawiera wszystkie nowe tekstury. Klikając na „DOWNLOAD WITH MANAGER” pobierzemy mod. Pozostaje jedynie aktywować go w menadżerze modów.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Więcej trawy - mod do Fallout 4

Z pomocą kolejnego moda zwiększymy ilość oraz gęstość chorych, szaro-burych traw. Post-apokaliptyczny świat Fallouta nie jest równoznaczny z faktem, że ziemia wokół ma być goła.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami